Interieurstylist Theo-Bert Pot is bij Manon en Hagen in Zeist die daar hun eerste koophuis hebben gekocht. Het is ze gelukt er een sfeervol huis van te maken, alleen wil het in de slaapkamer maar niet echt gezellig worden. Gelukkig zit Theo-Bert boordevol ideeën om dit aan te pakken!
De slaapkamer voor de metamorfose:
De slaapkamer na de metamorfose:
Meer verf creëert rust in de ruimte
Er zijn weinig grote muren in de ruimte; een grote kasten wand, een nisje dat behangen is, de trapopgang, iets verlaagd plafond en een groot raam. Daarom kiest Theo-Bert ervoor om ook het plafond mee te nemen in dezelfde kleur als de muren. Als je deze wit zou houden wordt de slaapkamer heel onrustig, omdat het kleurvlakjes lijken, dat is jammer. Om er een geheel en het rustig te maken, verft hij alles mee.
Extra planten voor een groene wand
De ruimte is niet zo hoog en vanuit bed kijk je naar de trap. Om meer hoogte te maken en de trap iets te verdoezelen gaat Theo-Bert verschillende hangplanten ophangen aan het plafond. Door ze op verschillende hoogtes te hangen is het een speelse groene wand geworden.
'Ik kan me bijna niet meer voorstellen hoe het eruit zag. Super goed gelukt.'